UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 7939688
nr 793 9688
Bordsur
omkring 1900, marmor/mässing, höjd: 14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:58:34
300 kr
200 kr
Mässing